Ponturi și pronosticuri Over 1.5 goluri azi – marți, 3 noiembrie 2026
Am analizat 65 meciuri din 33 ligi pentru marți, 3 noiembrie 2026. 3 selecții Over 1.5 au trecut ambele filtre: cel puțin 90% probabilitate în modelul nostru de goluri și cel puțin 90% rată istorică de reușită. Cel mai sigur pont este Villarreal v Paris Saint Germain, cu 95.5%.
Ponturile Over 1.5 de azi, ordonate după probabilitate
| Ora | Meci | Piață | Probabilitate model | Rată istorică | xG | Cotă |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20:00 | Villarreal v Paris Saint Germain | Over 1.5 | 95.5% | 93.1% | 4.93 | 1.10 |
| 19:45 | East Kilbride v Stirling Albion | Over 1.5 | 92.8% | 97.4% | 4.55 | 1.10 |
| 20:00 | Atletico Madrid v Bayern München | Over 1.5 | 91.1% | 96.0% | 4.09 | 1.12 |
Alte meciuri analizate
Acestea nu au trecut ambele filtre de 90%, deci nu sunt folosite pe bilete.
| Ora | Meci | Piață | Probabilitate model | Rată istorică | xG | Cotă |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19:45 | Inverness CT v Montrose | Over 1.5 | 94.7% | 88.1% | 4.85 | 1.14 |
| 19:45 | Bury v Avro | Over 1.5 | 91.1% | 74.4% | 4.03 | 1.05 |
| 19:45 | Brentwood Town v Leatherhead | Over 1.5 | 88.4% | 81.2% | 3.77 | 1.08 |
| 19:45 | Torreense W v SL Benfica W | Over 1.5 | 88.0% | 87.2% | 3.44 | 1.08 |
| 19:45 | Anstey Nomads v Real Bedford | Over 1.5 | 87.0% | 95.1% | 3.56 | 1.09 |
| 19:45 | Wingate & Finchley v Burgess Hill Town | Over 1.5 | 87.0% | 90.5% | 3.61 | 1.09 |
| 19:45 | Eastbourne Borough v Stanway Rovers | Over 1.5 | 86.2% | 81.8% | 3.52 | 1.10 |
| 19:45 | Dorking Wanderers v Hampton & Richmond | Over 1.5 | 85.4% | 81.5% | 3.45 | 1.10 |
| 15:00 | Al-Raed v Al Wehda Club | Over 1.5 | 85.0% | 71.7% | 3.25 | 1.12 |
| 19:45 | Plymouth Parkway v Uxbridge | Over 1.5 | 84.3% | 85.8% | 3.31 | 1.13 |
| 19:45 | Bracknell Town v Chertsey Town | Over 1.5 | 83.9% | 83.7% | 3.28 | 1.14 |
| 12:00 | Górnik Łęczna W v Czarni Sosnowiec W | Over 1.5 | 83.7% | 92.9% | 3.19 | 1.14 |
| 19:45 | Farnborough v Ebbsfleet United | Over 1.5 | 83.4% | 85.7% | 3.29 | 1.12 |
| 19:45 | QPR v Burnley | Over 1.5 | 83.4% | 83.9% | 3.19 | 1.22 |
| 18:00 | Sirius v Halmstad | Over 1.5 | 83.2% | 81.2% | 3.21 | 1.12 |
| 12:10 | Al-Kawkab v Jerash | Over 1.5 | 83.1% | 92.5% | 3.13 | 1.15 |
| 19:45 | Huddersfield v Luton | Over 1.5 | 82.4% | 92.9% | 3.16 | 1.20 |
| 19:45 | Airdrie United v Elgin City | Over 1.5 | 81.3% | 83.3% | 3.25 | 1.18 |
| 19:45 | Curzon Ashton v United of Manchester | Over 1.5 | 80.8% | 82.6% | 3.05 | 1.18 |
| 19:45 | Guiseley AFC v Leek Town | Over 1.5 | 80.3% | 88.0% | 3.01 | 1.19 |
| 23:00 | Aurora v Independiente Petrolero | Over 1.5 | 80.1% | 81.9% | 3.03 | 1.08 |
| 19:45 | Derby v Norwich | Over 1.5 | 78.9% | 72.8% | 2.88 | 1.22 |
| 19:45 | Lewes v Dartford | Over 1.5 | 78.3% | 87.3% | 2.93 | 1.22 |
| 19:45 | AFC Emley v Bamber Bridge | Over 1.5 | 78.0% | 83.7% | 2.86 | 1.22 |
| 12:00 | Al Najoom v Al Shoalah | Over 1.5 | 78.0% | 77.3% | 2.79 | 1.22 |
| 19:45 | Bury Town v Kettering Town | Over 1.5 | 77.9% | 74.6% | 2.86 | 1.22 |
| 19:45 | Poole Town v Hanwell Town | Over 1.5 | 77.8% | 76.3% | 2.85 | 1.22 |
| 22:30 | Chapecoense-sc v Mirassol | Over 1.5 | 76.9% | 83.9% | 2.76 | 1.25 |
| 18:00 | AGF W v Midtjylland W | Over 1.5 | 76.7% | 80.1% | 2.75 | 1.24 |
| 19:45 | Chippenham Town v Evesham United | Over 1.5 | 76.2% | 88.9% | 2.76 | 1.25 |
| 19:45 | Preston v Sheffield Utd | Over 1.5 | 76.2% | 75.4% | 2.72 | 1.25 |
| 21:30 | Monagas SC v Caracas FC | Over 1.5 | 75.9% | 65.8% | 2.68 | 1.22 |
| 23:20 | Deportivo Pasto v Jaguares | Over 1.5 | 75.6% | 66.5% | 2.70 | 1.30 |
| 18:15 | Al-Hilal Saudi FC v Shabab Al Ahli Dubai | Over 1.5 | 75.4% | 80.5% | 2.63 | 1.17 |
| 19:45 | Watford v Lincoln | Over 1.5 | 75.2% | 71.2% | 2.66 | 1.25 |
| 19:45 | Ashton United v Warrington Town | Over 1.5 | 75.0% | 83.7% | 2.69 | 1.27 |
| 19:45 | Charlton v Bolton | Over 1.5 | 74.8% | 73.5% | 2.64 | 1.22 |
| 20:00 | West Brom v Southampton | Over 1.5 | 74.6% | 69.6% | 2.63 | 1.22 |
| 21:00 | Xelajú v Marquense | Over 1.5 | 74.4% | 75.2% | 2.70 | 1.28 |
| 20:00 | Sporting Cristal W v Alianza Lima W | Over 1.5 | 73.6% | 89.1% | 2.78 | 1.29 |
Ligi acoperite azi
Întrebări despre Over 1.5 goluri
Ce înseamnă Over 1.5 goluri?
Pariul câștigă dacă în meci se înscriu cel puțin două goluri în timpul regulamentar (90 de minute plus prelungirile acordate de arbitru). Scorurile 0-0 și 1-0 pierd; 1-1, 2-0 și orice scor mai mare câștigă.
Cum sunt calculate aceste probabilități Over 1.5?
În fiecare dimineață actualizăm modelul nostru statistic de goluri pentru fiecare ligă, pe baza rezultatelor recente, cu pondere mai mare pentru meciurile cele mai noi. Modelul estimează forța ofensivă și defensivă a fiecărei echipe, calculează probabilitatea fiecărui scor posibil și adună toate scorurile cu cel puțin două goluri. Unde există o cotă reală, combinăm modelul cu probabilitatea implicită din cota casei de pariuri, ca să nu devină prea optimist.
De ce afișați și o rată istorică de reușită?
Modelul este o perspectivă, istoricul este alta. Verificăm cât de des a intrat Over 1.5 în ultimele meciuri de acasă ale gazdelor, în ultimele meciuri în deplasare ale oaspeților, în meciurile directe și în liga respectivă. Un pont trebuie să treacă de 90% la ambele înainte să ajungă pe un bilet.
Cum a fost ieri?
Istoricul începe după ce primele bilete sunt verificate cu rezultatele finale.